BELYSNING / Ljusstakar & kandelabrar / Kandelabrar 7953073
nr 795 3073
Kandelabrar
Ett par, 1800-tal, Meissen, höjd: 51
Kondition: slitage, skador, lagad
Utrop:
15.000 kr
Såld:
9.800 kr
måndag 3 december 2012
kl 19:21:08
7.000 kr
8.600 kr
7.400 kr
9.000 kr
9.600 kr
ledande budet*